Nem kell az emléked, hagyom a múltba veszni,
Nincs már értelme süllyedő hajóban evezni.
Nem hívlak többé és nem kérdezem hol vagy,
Lezárom a tegnapot, jobb lesz így a holnap.
Nem akarlak látni, nem hagyom fájni,
Nem foglak téged soha többé várni.
Emlékedet engedem elszállni a széllel,
Úgyis tudom, irántam semmit sem érzel.
Csak
Nincs már értelme süllyedő hajóban evezni.
Nem hívlak többé és nem kérdezem hol vagy,
Lezárom a tegnapot, jobb lesz így a holnap.
Nem akarlak látni, nem hagyom fájni,
Nem foglak téged soha többé várni.
Emlékedet engedem elszállni a széllel,
Úgyis tudom, irántam semmit sem érzel.
Csak
Olvasták: 680
Az Ön versének a helye...
Néha kell arra járni, hol más még sosem járt,
Néha kell azt is látni, amit más sehol sem lát,
Néha kell átélni azt, amit más még nem élt át.
Néha jó menni csak a szívem után,
Néha jó nem tudni, hogy hol a határ.
Néha jó, ha nem mondja meg senki sem,
Hogy mit kéne, és hogy kéne tennem.
Néha jó hinni, hogy lehet szebb is ...
Néha kell azt is látni, amit más sehol sem lát,
Néha kell átélni azt, amit más még nem élt át.
Néha jó menni csak a szívem után,
Néha jó nem tudni, hogy hol a határ.
Néha jó, ha nem mondja meg senki sem,
Hogy mit kéne, és hogy kéne tennem.
Néha jó hinni, hogy lehet szebb is ...
Olvasták: 821
Vattacukorként fedi a hó a téli tájat
takarja be fehér rétegével a sok ágat.
Selymes, lágy, kedves, varázslatos puhasága
hoz meghittséget e gyönyörűséges tájra.
Minden nyugodt, szinte mesés.
Csak a kutyánk járt erre nemrég.
Nyomai látszanak a hóban
erre-arra kószálóban.
Szinte játszik a téli nap a havas tájon
megcsillanva ...
takarja be fehér rétegével a sok ágat.
Selymes, lágy, kedves, varázslatos puhasága
hoz meghittséget e gyönyörűséges tájra.
Minden nyugodt, szinte mesés.
Csak a kutyánk járt erre nemrég.
Nyomai látszanak a hóban
erre-arra kószálóban.
Szinte játszik a téli nap a havas tájon
megcsillanva ...
Olvasták: 528
Éjjel a sötétben csak mi vagyunk,
Nézzük egymást, mégse látjuk.
Elképzeljük a gyönyörű Halált,
Hogy mit mondanánk?!
-A szerelmesek nem csalják meg egymást.
De ha jő a Halál az utolsó csók neki jár!
Nézzük egymást, mégse látjuk.
Elképzeljük a gyönyörű Halált,
Hogy mit mondanánk?!
-A szerelmesek nem csalják meg egymást.
De ha jő a Halál az utolsó csók neki jár!
Olvasták: 630
Napok óta gondolkodom
Mit is mondhatnék neked,
Amitől a szülinapod
A legszebbtől is szebb lesz.
Éltessen az Isten téged,
Vidám legyen életed,
Mindig mosolyogjon arcod,
Mit annyira szeretek.
Nagyon büszke vagyok arra,
Hogy te vagy az anyukám,
Tanítsz engem s figyelsz rám, hogy
Tiszta legyen a ruhám.
Este mindig ...
Olvasták: 1070
Mély barázdák, ráncok
Szántják az arcukat,
Amelyek elfedik
És őrzik a múltat.
Elgondolkodtató,
Mi mindent takarnak,
Elmondanák, hogyha
Beszélni tudnának.
Dolgos kezeiken
Látszanak az évek,
Szeretettel, gonddal
Gyermeket neveltek.
Voltak szerelmesek,
És sokat ...
Olvasták: 570
Élet,

