Fák alatt a zöld gyepen,harmat cseppje hull.
Az est hómájba a fák felett,egy felhő átvonul,
Hullámokon lovagol,játszik a holdsugár.
Szomorúan száll a dal mert elmúlott a nyár.
Messze túl a kék hegyen,darvak hada száll.
Ott nem lesz tél,sem tavasz,örök lesz a nyár.
Hullámzó kék tengeren,sok fehér hajó.
Elviszlek Én oda hol élni volna ...
Az est hómájba a fák felett,egy felhő átvonul,
Hullámokon lovagol,játszik a holdsugár.
Szomorúan száll a dal mert elmúlott a nyár.
Messze túl a kék hegyen,darvak hada száll.
Ott nem lesz tél,sem tavasz,örök lesz a nyár.
Hullámzó kék tengeren,sok fehér hajó.
Elviszlek Én oda hol élni volna ...
Olvasták: 721
Az Ön versének a helye...
Az álom oly valós, mégis valótlan,
Ha feladod, megbánod minduntalan.
Az újrakezdés a legnehezebb,
De ha bátor vagy, nekikezdhetsz.
Ha álmodsz, fut veled a képzelet,
S feltűnik, hogy átrepülsz az éveken.
Sok terv, kudarc zátonyán,
Bánatos szíved viharán.
Lejtők, bukkanók során,
Igazságok, boldog pillanatok százán.
Sikerek ...
Ha feladod, megbánod minduntalan.
Az újrakezdés a legnehezebb,
De ha bátor vagy, nekikezdhetsz.
Ha álmodsz, fut veled a képzelet,
S feltűnik, hogy átrepülsz az éveken.
Sok terv, kudarc zátonyán,
Bánatos szíved viharán.
Lejtők, bukkanók során,
Igazságok, boldog pillanatok százán.
Sikerek ...
Olvasták: 629
Élet,
Fáj a szívem...
Úgy éreztem, boldog vagyok,
úgy éreztem, szeretnek.
Színes álom, bódító..
úgy hívják: szerelem.
Vidám volt minden percem,
nem volt bennem indulat,
szívem csak őérte vert,
nem voltam szabad.
Sugárzó fény, napsugár,
vagy esti tündöklése holdnak...
szívemben száz virág,
és madarak ...
Úgy éreztem, boldog vagyok,
úgy éreztem, szeretnek.
Színes álom, bódító..
úgy hívják: szerelem.
Vidám volt minden percem,
nem volt bennem indulat,
szívem csak őérte vert,
nem voltam szabad.
Sugárzó fény, napsugár,
vagy esti tündöklése holdnak...
szívemben száz virág,
és madarak ...
Olvasták: 725
Karácsonyi gondolat
Folyton előttem van egy kép
-Istenem,mondd,miért?-
Régi öregek miképp
mentek
dideregve,fázva,
csizmába,kucsmába,
karácsony éjjelén
Istennek házába.
Szentek voltak ők,
hétköznapi szentek...
Ma főztünk halászlét,
feldíszítettük a fát.
Gyerekeimnek ...
Folyton előttem van egy kép
-Istenem,mondd,miért?-
Régi öregek miképp
mentek
dideregve,fázva,
csizmába,kucsmába,
karácsony éjjelén
Istennek házába.
Szentek voltak ők,
hétköznapi szentek...
Ma főztünk halászlét,
feldíszítettük a fát.
Gyerekeimnek ...
Olvasták: 812
csodás dallam zeng fülembe a szivem kattogó zaja
megmártozom a boldogságban,ez a szerelem tava
Pillangók repdesnek bárhová is nézek
képek,hangok,gondolatok ooo mily szépek
lágy szellö simogat vagy mi ez a mennyei érzés
jajjj hirtelen csend lett,elkapott a féltés.....
lényedet féltem,óvni vágyom minden ...
megmártozom a boldogságban,ez a szerelem tava
Pillangók repdesnek bárhová is nézek
képek,hangok,gondolatok ooo mily szépek
lágy szellö simogat vagy mi ez a mennyei érzés
jajjj hirtelen csend lett,elkapott a féltés.....
lényedet féltem,óvni vágyom minden ...
Olvasták: 910
miröl álmodik a lány........
sötét,nyugodt,csendes az éj leple
nyugovóra tér sok ezer ember lelke
egy ember biztosan nem alszik
az ö álma ébren is intenziven zajlik
szunnyadna már elgyengült teste
de mit tegyen ha kattog az elme?
egyik gondolat a másik után szalad
elmerengése közben a könnye nem ...
sötét,nyugodt,csendes az éj leple
nyugovóra tér sok ezer ember lelke
egy ember biztosan nem alszik
az ö álma ébren is intenziven zajlik
szunnyadna már elgyengült teste
de mit tegyen ha kattog az elme?
egyik gondolat a másik után szalad
elmerengése közben a könnye nem ...
Olvasták: 803

