Egy fénykép, miről tekintesz vissza rám.
Egy ütött, kopott, sárga papír,
mit az emlékezés elém dobott.
Egy régi titok fiókom alján,
óvlak, mint anya gyermekét a karján.
Egy mosoly, egy kávéfolt,
egy folt mely szomjúságot olt.
Épp szád alsó peremén,
nem itattuk fel még frissen, az elején!
Egy ócska ...
Egy ütött, kopott, sárga papír,
mit az emlékezés elém dobott.
Egy régi titok fiókom alján,
óvlak, mint anya gyermekét a karján.
Egy mosoly, egy kávéfolt,
egy folt mely szomjúságot olt.
Épp szád alsó peremén,
nem itattuk fel még frissen, az elején!
Egy ócska ...
Olvasták: 920
Az Ön versének a helye...
Az én cicáim csuda cicák
Semmi nekik a nagy fák,
S ha lejutásra kerül a sor hipp-hopp fent volt.
Semmi nekik a nagy hideg ha fúj a hó szemükbe,
és ha Blökire kerül a sor,eltünt de itt volt.
A nyuszi meg rafinált kiönti a kicsi vizet,
arrébb rakja a tálat és volt víz
de most itt sincs.
Ilyenek az állataink:
Kicsik egyben huncutok,fára ...
Semmi nekik a nagy fák,
S ha lejutásra kerül a sor hipp-hopp fent volt.
Semmi nekik a nagy hideg ha fúj a hó szemükbe,
és ha Blökire kerül a sor,eltünt de itt volt.
A nyuszi meg rafinált kiönti a kicsi vizet,
arrébb rakja a tálat és volt víz
de most itt sincs.
Ilyenek az állataink:
Kicsik egyben huncutok,fára ...
Olvasták: 1129
Valahol Azgardban Valholl
Hősöknek csarnoka áll,
ott trónol a legnagyobb úr,
Odin, az istenkirály.
Vikingek tudják ez igét,
ősrúnák, poros jelek,
a halott hősöknek adnak
e hallban új életet.
Valkűrök kísérik őket
mennyei csarnokba fel,
itt pihen sok dicső bajnok,
ily sorsot ki érdemel.
Odin jő nyolclábú ...
Hősöknek csarnoka áll,
ott trónol a legnagyobb úr,
Odin, az istenkirály.
Vikingek tudják ez igét,
ősrúnák, poros jelek,
a halott hősöknek adnak
e hallban új életet.
Valkűrök kísérik őket
mennyei csarnokba fel,
itt pihen sok dicső bajnok,
ily sorsot ki érdemel.
Odin jő nyolclábú ...
Olvasták: 669
Szívem még megdobban most is, ha valahol látlak,
nem tudlak feledni, ég bennem a szerelem.
Titokban nézem az utakat és visszavárlak,
tudom, hogy benned is tombol még az érzelem.
Bezárom szobámat, ne lássa senki a könnyem,
nem kell, hogy mindenki azt mondja, bolond vagyok.
Bánom, hogy eldobtam magamtól mindent oly ...
nem tudlak feledni, ég bennem a szerelem.
Titokban nézem az utakat és visszavárlak,
tudom, hogy benned is tombol még az érzelem.
Bezárom szobámat, ne lássa senki a könnyem,
nem kell, hogy mindenki azt mondja, bolond vagyok.
Bánom, hogy eldobtam magamtól mindent oly ...
Olvasták: 605
Mára már tudom, mikor veszítettem el
az ifjúságomat: amikor is
cinikussá váltam, leszögezve,
azért nem a közöny, az indolensi
magatartás tartozott ...
Olvasták: 394
Élet,

