Magad farkasa
Vártam vörös nap, hogy felkelj,
Hogy fényeddel nekem felelj,
Szememmel lássam ébredő sugarad,
De félénkségemmel elzavartalak,
Elfutott a perc, elmúlt a pillanat...
Néztelek az iskolában Téged,
Vágytam fogni kicsi kezed,
Érezni simogató selyem copfodat,
De félénkségemmel ...
Vártam vörös nap, hogy felkelj,
Hogy fényeddel nekem felelj,
Szememmel lássam ébredő sugarad,
De félénkségemmel elzavartalak,
Elfutott a perc, elmúlt a pillanat...
Néztelek az iskolában Téged,
Vágytam fogni kicsi kezed,
Érezni simogató selyem copfodat,
De félénkségemmel ...
Olvasták: 854
Az Ön versének a helye...
Keresem a Holdat,
Ahogyan világít,
Szemem tekintete,
A magas égre vágyik.
Eljött már az este,
Csodálatos pontja,
A sárga színű Hold,
Az eget világítja.
Körülötte a sok csillag,
Csodával telítve,
Keresem a legszebbet,
Könnyeim pergetve.
Mert odafönt vannak,
Mindkettőjük távol,
Talán a Hold ...
Ahogyan világít,
Szemem tekintete,
A magas égre vágyik.
Eljött már az este,
Csodálatos pontja,
A sárga színű Hold,
Az eget világítja.
Körülötte a sok csillag,
Csodával telítve,
Keresem a legszebbet,
Könnyeim pergetve.
Mert odafönt vannak,
Mindkettőjük távol,
Talán a Hold ...
Olvasták: 731
Havas ágakon szerte széjjel szép fény csillan.
Karácsonyt váró reményteli hangulatban
takarja a hó a tájat, mint a paplan
ezekben az alkonyi pillanatokban.
A tájék hóval ékesített szürkesége
lassan-lassan olvad bele a közelgő éjbe.
Egy darabig még látszik a hónak fehérsége,
majd az is eggyé válik az ...
Karácsonyt váró reményteli hangulatban
takarja a hó a tájat, mint a paplan
ezekben az alkonyi pillanatokban.
A tájék hóval ékesített szürkesége
lassan-lassan olvad bele a közelgő éjbe.
Egy darabig még látszik a hónak fehérsége,
majd az is eggyé válik az ...
Olvasták: 601
megnyillik a föld,bele remeg az ég,szétnyilik az óceán
itt állok egymagam a szerelem hajnalán
de tudom nem kell soká egyedül álnom
nem kell már éveket várnom
hallom szived hiv....mily gyönyörü hangja van
leülök mert állni nem birok,megszéditett a varázs
lehunyom most szemem,érzed ott vagyok veled...azt mondod csak látomás?
ne szólj semmit bizz ...
itt állok egymagam a szerelem hajnalán
de tudom nem kell soká egyedül álnom
nem kell már éveket várnom
hallom szived hiv....mily gyönyörü hangja van
leülök mert állni nem birok,megszéditett a varázs
lehunyom most szemem,érzed ott vagyok veled...azt mondod csak látomás?
ne szólj semmit bizz ...
Olvasták: 807
hiányzol...az elsö szó,érzés és gondolat mely áthatolja lényem
fáj a lét,fáj minden kimondatlan szó,ez az amit érzek
a fájdalomnál egy valami nagyobb érzés hatalmasodik el rajtam
milyen csodálatos embert szerethetek,mily gyönyörü nöt kaptam
te ott vagy,én itt vagyok....újra és újra megszakad a szivem
de hidd el nem veszithetünk,semmi nem dönti le a ...
fáj a lét,fáj minden kimondatlan szó,ez az amit érzek
a fájdalomnál egy valami nagyobb érzés hatalmasodik el rajtam
milyen csodálatos embert szerethetek,mily gyönyörü nöt kaptam
te ott vagy,én itt vagyok....újra és újra megszakad a szivem
de hidd el nem veszithetünk,semmi nem dönti le a ...
Olvasták: 760
olyan élményt ad,amit semmi más nem okoz
szeretet,béke,nyugalom,szárnyalás mindent felfokoz
legbelül tudod hogy nem kéne,de mégis megteszed
mikor fölé hajolsz még a kezed is megremeg
kivánja minden egyes részed hogy beüssön az anyag
felszivod majd leöblited,ami az orrodra tapad
szipogsz,a torkodon érzed a kellemtelen izt
kezdessz repülni,leülsz és ...
szeretet,béke,nyugalom,szárnyalás mindent felfokoz
legbelül tudod hogy nem kéne,de mégis megteszed
mikor fölé hajolsz még a kezed is megremeg
kivánja minden egyes részed hogy beüssön az anyag
felszivod majd leöblited,ami az orrodra tapad
szipogsz,a torkodon érzed a kellemtelen izt
kezdessz repülni,leülsz és ...
Olvasták: 608

