Izzó láva csapódik a Napba,
Mikor hajnal van, s pirkad!
Lágy harmat ad csókot a napnak,
Mikor az sugaraival melenget.
Arcom hideg az éjszaka miatt.
Mint megfáradt, megtört aggastyán lépkedek!
Messze a csillagok, melyeket homály takar be,
Még vissza-visszaüzennek!
Még visszaüzennek, hogy várnak reám,
Még hallom, vígasztalnak, ...
Mikor hajnal van, s pirkad!
Lágy harmat ad csókot a napnak,
Mikor az sugaraival melenget.
Arcom hideg az éjszaka miatt.
Mint megfáradt, megtört aggastyán lépkedek!
Messze a csillagok, melyeket homály takar be,
Még vissza-visszaüzennek!
Még visszaüzennek, hogy várnak reám,
Még hallom, vígasztalnak, ...
Olvasták: 638
Az Ön versének a helye...
Kinézek az ablakon,hófehér a táj,
százezernyi jégcsap csilingel a fán.
Szellő játszik a jégcsapon,álomszép zenét,
hallgatja a vén nap,lehunyja szemét.
Ilyent még nem láttam,ilyent még soha,
olyan mind ha ezüst hintó suhanna tova.
Ezüst csíkot húzva az ég peremén,
mesébe illő csodaszép regény.
Mind kihűlt szerelem,olyan ez a ...
százezernyi jégcsap csilingel a fán.
Szellő játszik a jégcsapon,álomszép zenét,
hallgatja a vén nap,lehunyja szemét.
Ilyent még nem láttam,ilyent még soha,
olyan mind ha ezüst hintó suhanna tova.
Ezüst csíkot húzva az ég peremén,
mesébe illő csodaszép regény.
Mind kihűlt szerelem,olyan ez a ...
Olvasták: 749
Reggel kelek este fekszek,
minden napom unalom volt,
de az a nap mikor szívem
harsány dobbanásai fejemre
nőttek mint egy üst dob piff-
puff.
Szét hull minden remény e
zsibbadás nem kímél
gyötör,hűen elkísér.
Mellkasszorító,idegtépő fájdalom,
szíved kalimpál repdes ide-oda
mint kalitkába zárt \'
minden napom unalom volt,
de az a nap mikor szívem
harsány dobbanásai fejemre
nőttek mint egy üst dob piff-
puff.
Szét hull minden remény e
zsibbadás nem kímél
gyötör,hűen elkísér.
Mellkasszorító,idegtépő fájdalom,
szíved kalimpál repdes ide-oda
mint kalitkába zárt \'
Olvasták: 635
Élet,
Ne add fel a reményt!
Mikor úgy érzed, hogy
Az emberek elhagynak
És reményed sincsen
Egyvalaki sose hagy el
Úgy hívják, hogy Isten.
Vele mindig lehet
Barátságot kötni,
De ha nem vigyázol
Hamar el is tudod veszíteni.
Az Istent bántod,
Mikor úgy érzed, hogy
Elveszett minden,
De mikor jól megy sorod
Akkor is Ő ...
Mikor úgy érzed, hogy
Az emberek elhagynak
És reményed sincsen
Egyvalaki sose hagy el
Úgy hívják, hogy Isten.
Vele mindig lehet
Barátságot kötni,
De ha nem vigyázol
Hamar el is tudod veszíteni.
Az Istent bántod,
Mikor úgy érzed, hogy
Elveszett minden,
De mikor jól megy sorod
Akkor is Ő ...
Olvasták: 686
miröl álmodik a lány........
sötét,nyugodt,csendes az éj leple
nyugovóra tér sok ezer ember lelke
egy ember biztosan nem alszik
az ö álma ébren is intenziven zajlik
szunnyadna már elgyengült teste
de mit tegyen ha kattog az elme?
egyik gondolat a másik után szalad
elmerengése közben a könnye nem apad
siratja a multját,könnyezi a ...
sötét,nyugodt,csendes az éj leple
nyugovóra tér sok ezer ember lelke
egy ember biztosan nem alszik
az ö álma ébren is intenziven zajlik
szunnyadna már elgyengült teste
de mit tegyen ha kattog az elme?
egyik gondolat a másik után szalad
elmerengése közben a könnye nem apad
siratja a multját,könnyezi a ...
Olvasták: 803
megnyillik a föld,bele remeg az ég,szétnyilik az óceán
itt állok egymagam a szerelem hajnalán
de tudom nem kell soká egyedül álnom
nem kell már éveket várnom
hallom szived hiv....mily gyönyörü hangja van
leülök mert állni nem birok,megszéditett a varázs
lehunyom most szemem,érzed ott vagyok veled...azt mondod csak látomás?
ne szólj semmit bizz ...
itt állok egymagam a szerelem hajnalán
de tudom nem kell soká egyedül álnom
nem kell már éveket várnom
hallom szived hiv....mily gyönyörü hangja van
leülök mert állni nem birok,megszéditett a varázs
lehunyom most szemem,érzed ott vagyok veled...azt mondod csak látomás?
ne szólj semmit bizz ...
Olvasták: 807

