Vers beágyazása weboldalára »
Hirdessen nálunk

Sáfrány Norbert verse

Beküldve: 2026.06.17.
Ennyien olvasták eddig: 719
195 
Ami bennem él
Tudom talán nem látlak többé,
minden percben arcodra gondolok.
Örök érzés nem válhat köddé,
mindörökké őrzöm mosolyod.

Az ívet melyet karod ír,
mikor magadra húzod blúzodat,
a gyenge neszt, ahogyan a szél sír,
miközben hátracsapod a hajad.

Nekem nincs másom. Csak a tekinteted ami bennem él,
a megannyi csók ízétől ég ajkam;
de a szív melyet annyiszor megremegtettél
meghalt bennem. S vele én is meghaltam.

Nélküled holt vagyok egészen.
Nincs rezdülése a világnak
melytől érezném élek, s így már nem félek
átadni magam a halálnak.

Nélküled nincs szép, nincs édes;
nem érzem mit jelent a győzelem.
A glória elkopott, már kicsit sem fényes,
tort ül lelkemen a saját szellemem.

Nem tudom, hogy látlak e még;
de fuldoklom, mert romlott a szép.
Előtör bennem megannyi kép,
s talán haldoklom. Talán ez a vég

S ha mégsem, most már tudom,
én meghalni így szeretnék…
álmomban arcodhoz simul arcom…
bárcsak még egyszer veled lehetnék.

Ha lehunyom szemem, nekem már az a való;
már csak álmoknak, emlékeknek élek.
Hazudok magamnak,mert az élet is csaló,
ha véget kell érjen, hát így érjen véget.

Nincs adat!

Szóljon hozzá ön is
Captcha image
KÜLDÉS
Bejelentkezés

Regisztráció

Elfelejtett jelszó

Keresés
Facebook
Vers a honlapodra
Vissza az oldal tetejére