Gyere visza!
Amilyen te voltál hozzám,
Mint még senki soha,
Olyan jó érzés volt,
Mint egy lakoma!
Tele voltam szeretettel
Amit tőled kaptam,
Ha két szemedbe néztem
Erőt kaptam!
Erőt kaptam tovább élni,
Nem a napokat regélni.
Minden percem boldog volt.
Most hogy visszagondolok
Csak sírok és sírok és sírok.
Nincs már aki erőt adjon,
Csak a bú, meg a gondom!
Ha még egyszer esélyt adnál,
Én biztos térdre borulván
Csókolnám két kezed.
Csak hadd legyek még egyszer a tied!
Boldogabbak lennénk, mint még soha,
Kéz a kézben haladnánk tova.
Ahol nincs bűn, csalódás és trágár beszéd,
Érdemes élni a szerelemért!
Mint még senki soha,
Olyan jó érzés volt,
Mint egy lakoma!
Tele voltam szeretettel
Amit tőled kaptam,
Ha két szemedbe néztem
Erőt kaptam!
Erőt kaptam tovább élni,
Nem a napokat regélni.
Minden percem boldog volt.
Most hogy visszagondolok
Csak sírok és sírok és sírok.
Nincs már aki erőt adjon,
Csak a bú, meg a gondom!
Ha még egyszer esélyt adnál,
Én biztos térdre borulván
Csókolnám két kezed.
Csak hadd legyek még egyszer a tied!
Boldogabbak lennénk, mint még soha,
Kéz a kézben haladnánk tova.
Ahol nincs bűn, csalódás és trágár beszéd,
Érdemes élni a szerelemért!
55 klaudia paló
2010. február 10. 12:23
nagyon szép és igazat mond ninden sor.............
