"Ha rád gondolok mosolygok
Ennél többet, jobbat, szebbet mit kaphatok?
Érzem lelked fényéért bármit odaadok.
Vedd el kérlek és nem kérdezem mit kapok."
Ennél többet, jobbat, szebbet mit kaphatok?
Érzem lelked fényéért bármit odaadok.
Vedd el kérlek és nem kérdezem mit kapok."
Olvasták: 334
Az Ön versének a helye...
"Mikor rólad beszéltem...
Azt mondták nekem,
hogy szerelmes vagyok!
Akkor mosolyom arcomon ragyogott.
Szerelmes vagyok?
Hogyan, S honnan kapom ezt a csillagot?
Angyalok hintették rám a varázsport"
Azt mondták nekem,
hogy szerelmes vagyok!
Akkor mosolyom arcomon ragyogott.
Szerelmes vagyok?
Hogyan, S honnan kapom ezt a csillagot?
Angyalok hintették rám a varázsport"
Olvasták: 321
Szeretlek akkor is, mikor bánatos vagyok.
Szeretlek akkor is, ha nehéz volt egy napom.
Szeretlek akkor is, mikor magányomban szívem hozzád száll.
Nem ígérhetek kincset, csillagot,
csak egy hű szívet adhatok,
Egy meleg ölelést egy fárasztó napon.
Nem sok de ezt őszintén ...
Szeretlek akkor is, ha nehéz volt egy napom.
Szeretlek akkor is, mikor magányomban szívem hozzád száll.
Nem ígérhetek kincset, csillagot,
csak egy hű szívet adhatok,
Egy meleg ölelést egy fárasztó napon.
Nem sok de ezt őszintén ...
Olvasták: 343
Te lettél a napom és az Alkonyom
A napsütésben a viharom.
Az eső cseppben a szivárvány
Napnyugtában a napsugár
Benned rejlik minden vágyam
Az erőd a szívem biztos vára....
A lelked a lelkemnek társa.
A lèted a lètelemem ....
Minden te vagy ami engem ...
A napsütésben a viharom.
Az eső cseppben a szivárvány
Napnyugtában a napsugár
Benned rejlik minden vágyam
Az erőd a szívem biztos vára....
A lelked a lelkemnek társa.
A lèted a lètelemem ....
Minden te vagy ami engem ...
Olvasták: 344
Rossz költőként élni csak álandó bánat,
rogyadozó omló falú lelked, házad.
Verseidet csak talán a rigó fütyüli,
soha senki nem mondja, hogy kell neki.
De a sok híres, akiket ünnepelnek,
ha csak egy szavuk is szólal, hát figyelnek.
Csodaszép az ...
rogyadozó omló falú lelked, házad.
Verseidet csak talán a rigó fütyüli,
soha senki nem mondja, hogy kell neki.
De a sok híres, akiket ünnepelnek,
ha csak egy szavuk is szólal, hát figyelnek.
Csodaszép az ...
Olvasták: 296
Olyan vagy, mint habcsók a karácsonyfán… nekem erre nem telik.
Olyan vagy, mint az ima, nem hallik... a harangot félreverik.
Olyan vagy, mint a délibáb… mesés, nagy szemkápráztató.
Olyan vagy, mint illó tünemény… valóság elaltató.
Pedig ...
Olyan vagy, mint az ima, nem hallik... a harangot félreverik.
Olyan vagy, mint a délibáb… mesés, nagy szemkápráztató.
Olyan vagy, mint illó tünemény… valóság elaltató.
Pedig ...
Olvasták: 327

